Agnieszka Sienkiewicz

sienkiewiczAgnieszka Sienkiewicz – polska aktorka teatralna i filmowa. W latach 2005-2006 pracowała w zespole Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, a w okresie 2007-2012 w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Obecnie można ją oglądać w Teatrze 6. Pietro oraz w Teatrze Komedia w Warszawie. Ma na koncie  dwadzieścia ról teatralnych. Debiutowała jeszcze podczas nauki w Studium Aktorskim – na deskach Teatru w Olsztynie, w którym zagrała m.in. w spektaklach Weiser Dawidek Pawła Huellego (2004), Ślub Witolda Gombrowicza (2004) czy też Czasami śnieg pada w kwietniu João Santos dos Lopesa  (2005). W Teatrze w Kaliszu można ją było oglądać m.in. w rolach Nadieżdy Alliłujewej w Historii komunizmu Matei Vișnieca  (2006) czy Zosi w mickiewiczowskim Panu Tadeuszu  (2006). Zanim została aktorką Teatru Współczesnego, występowała na deskach warszawskiego Teatru Nowego w sztuce Życie do natychmiastowego użytku Anny Burzyńskiej. W Teatrze Współczesnym zagrała m.in. w Procesie Franza Kafki w reżyserii Macieja Englerta oraz u tego samego  reżysera w spektaklu muzycznym Krzysztofa Zaleskiego To idzie młodość… (2008). Na dużym ekranie debiutowała w roku 2009 w filmie Wichry Kołymy Marleen Gorris. Widzom telewizyjnym znana jest m.in. z ról w serialach Agentki, Apetyt na życie czy Prosto w serce .Obecnie można ją oglądać w roli Kasi Mularczyk w serialu M jak miłość  i w roli Doroty  w serialu Przyjaciółki.Szanowni Panstwo,

Dziekujemy za wspaniałe przyjęcie premiery spektaklu Kochanie na kredyt w nowej obsadzie w dniu 20 września b.r. na Scenie Teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Niestety, z powodu choroby jednego z aktorów, w imieniu własnym jak i całego zespołu aktorskiego chcemy przeprosić, że zmuszeni jesteśmy przełożyć nasze najbliższe spektakle Kochanie na kredyt, tj. w Bydgoszczy, Jastrzębiu-Zdroju oraz Toruniu. Nowe terminy spektakli: BYDGOSZCZ KINOTEATR 09 GRUDNIA 2014r godz. 19.00; JASTRZĘBIE ZDRÓJ - KINO CENTRUM 14 GRUDNIA 2014r godz. 19.00. TORUŃ na chwilę obecną termin do ustalenia \ zostanie podany w najbliższym czasie \.

Zwrot pieniędzy za zakupione bilety dla osób nie zainteresowanych następnymi terminami wystawienia przedstawienia - w miejscach ich zakupu.

Od 25 pazdziernika 2014 r.będziemy mogli znów spotkać się z Państwem, zgodnie z kalendarzem zamieszczonym na stronie internetowej spektaklu, tj.www.kochanienakredyt.pl

Z pozdrowieniami,

Producenci Spektaklu