Muzyka

Attachment-1

MUZYKA - Zdzisław Kalinowski

Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, na wydziale fortepianu w klasie prof. Bogdana Kułakowskiego.

 

Dokonania artystyczne:

Współpraca z Maciejem Miecznikowskim: nagranie płyty CZARODZIEJE oraz aranżacja wszystkich utworów na krążku. Płyta poświecona Agnieszce Osieckiej. Transmisja premiery płyty odbyła się wiosną 2007 roku w Polskim Radio „Trójka” w sali im. Agnieszki Osieckiej.

 

Nagranie płyty z Adamem Wendtem pt. „Adam Wendt Plays Komeda Smooth”, oraz napisanie wszystkich aranżacji na te płytę. Płyta poświęcona jest osobie Krzysztofa Kmedy.

Aranżacje na orkiestrę symfoniczną dla brytyjskiego zespołu SMOKIE na potrzeby tras koncertowych grupy. Premiera odbyła się w Sali Kongresowej w Warszawie 20.12.2010.

 

Brał udział w projekcie Michała Grotta “YAMAHA TRIO TOUR” z Michałem Grottem i Przemkiem Knopikiem przy współpracy firmy YAMAHA. Stylistyka Jazz-Funk-Fusion.

 

Zdobywca Pierwsza Nagroda w konkursie Natalii Kukulskiej pt.”Aranżator” za aranżacje przeboju w/w artystki.

 

Współpracował (współpracuje) również z artystami takimi jak:

Filip Sojka, Krzysztof Ścierański, Kazimierz Jonkisz, Grzegorz Piotrowski, Marcin Nowakowski, Grażyna Łobaszewska, Lidia Kopania, Andre Ochodlo, Marek Dyjak, Piotr Machalica, Tamara Arciuch, InGrid, Patrycia Kazadi, Blue Cafe (gościnnie płyta „Four Seasons”), Ajagore (gościnnie płyta „Zimowe Sny”)

 

Ponadto:

Tworzenie materiałów dźwiękowych na potrzeby mediów. Aranżowanie, komponowanie i nagrywanie muzyki na zamówienie.

Szanowni Panstwo,

Dziekujemy za wspaniałe przyjęcie premiery spektaklu Kochanie na kredyt w nowej obsadzie w dniu 20 września b.r. na Scenie Teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Niestety, z powodu choroby jednego z aktorów, w imieniu własnym jak i całego zespołu aktorskiego chcemy przeprosić, że zmuszeni jesteśmy przełożyć nasze najbliższe spektakle Kochanie na kredyt, tj. w Bydgoszczy, Jastrzębiu-Zdroju oraz Toruniu. Nowe terminy spektakli: BYDGOSZCZ KINOTEATR 09 GRUDNIA 2014r godz. 19.00; JASTRZĘBIE ZDRÓJ - KINO CENTRUM 14 GRUDNIA 2014r godz. 19.00. TORUŃ na chwilę obecną termin do ustalenia \ zostanie podany w najbliższym czasie \.

Zwrot pieniędzy za zakupione bilety dla osób nie zainteresowanych następnymi terminami wystawienia przedstawienia - w miejscach ich zakupu.

Od 25 pazdziernika 2014 r.będziemy mogli znów spotkać się z Państwem, zgodnie z kalendarzem zamieszczonym na stronie internetowej spektaklu, tj.www.kochanienakredyt.pl

Z pozdrowieniami,

Producenci Spektaklu